बल्याक सुल्पा प्रोडक्सनले नीर्मान गरेको भीडीयोले जित्यो मियूजिक भिड़ियो प्रतिशप्रधा
1 min read

बल्याक सुल्पा प्रोडक्सनले नीर्मान गरेको भीडीयोले जित्यो मियूजिक भिड़ियो प्रतिशप्रधा

 क्यानडाको बोके मीडिया कम्पनीले आयोजना गरेको मार्च मियूजिक भिड़ियो प्रतिशप्रधा बल्याक शुल्पा प्रोडक्शन द्वारा निर्मित "समझनाहरू" (MEMORIES) जीतेको छ । रोल्पा मा छायांकन गरीएको भीडीयो मेमोरीज लाई बीशाल रोका मगरले नीर्मान गर्नु भएको हो |आफ्नी हजुर आमा को सम्झना मा यो भीडीयो तयार पारीएको हो । 

भीडीयो मा अर्जुन रोका मगर ,नीशा मगर ,अनमोल रोका मगर र चीजमली बुढा को अभीनय रहेको छ ,भीडीयोमा सम्पादन ,लेखन र छायांकन बीशाल रोका मगरले गरेका हुन् | कुस्टुयुम डीजईन संगीता रोका मगर ,कास्टीङ्ग डाईरेक्टर जेके थापा , मेक अप सरस्वती घर्तीमगर ,असीस्टेन्ट डाईरेक्टर सईनींङ् बुढा मगरको रहेको छ । 

यो कथा नेपालका आम आदिवासीको कथा हो। जो श्रीमानलाई परदेश पठाएर पर्खाइमा जिन्दगी कटाउँछ्न। अनि ती परदेशीको कथा जो भर्खर कि गर्भवती श्रीमतीलाई छोडेर युद्धमा जानुपर्दछ। 
कोही फर्केर आउँछन। कोही अन्तिम भेट हो भनेर थाहै नपाइ अन्तिम पटक भेटिरहेका हुन्छन। ८०-९०को दशकको कथा बस्तु मा बनेको यो सामग्री हो |
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *